Днес стартира кампанията ни за училищна превенция на употребата на алкохол и психоактивни вещества “Да бъдем разумни!”. На ученици от 9,10 и 11 класще бъде представян кратък филм за употребата на алкохол и последиците им по време на шофиране, като филма ще бъде последван от дискусия с младежите. ‘Ще бъде проведена и демонстрация с очила за симулация на употреба на алкохол, чрез която носещите ги имат възможност да разберат как употребата на алкохол влияе на баланса, зрението, времето за реакция и преценката им.












